piątek, 21 grudnia 2018

Jasełka w Bibliotece

W dniu 20.12.2018roku w Bibliotece Publicznej w Godkowie w ramach współpracy między bibliotecznej odbyły się Jasełka zaprezentowane przez grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Godkowie, a przygotowane przez Panią Alinę Basaj. Swoją obecnością zaszczycili nas Sekretarz Gminy Godkowo Pani Izabela Charmuszko, Dyrektor GOKSiR Pani Magdalena Przybysz-Pietrzak oraz mieszkańcy naszej gminy , w tym Rodzice naszych młodych aktorów. Ania Szymkiewicz uczennica klasy V zaśpiewała piosenkę Leonarda Cohena „Hallelujah” w języku rosyjskim. Na zakończenie Jasełek wszyscy wspólnie podzieliliśmy się chlebem.
Zaprezentowane Jasełka i kolędy a także piękne stroje i dekoracja sprawiły , że zgromadzeni goście poczuli magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zaproszeni goście nagrodzili występ gromkimi brawami a Dyrektor Biblioteki w podziękowaniu wręczyła występującym słodycze.
Pani Alinie Basaj oraz wszystkim Rodzicom młodych aktorów serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie Bożonarodzeniowej inscenizacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.