środa, 25 listopada 2020

Dzień Pluszowego MisiaDzień Pluszowego Misia obchodzony jest od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica powstania maskotki. Pluszowe misie to najwierniejsi przyjaciele dzieci, dlatego święto chętnie jest celebrowane przez najmłodszych i ich rodziców.

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie, a najbardziej wszędzie tam, gdzie są dzieci, a więc w przedszkolach, żłobkach, szkołach, a także dziecięcych oddziałach szpitalnych. Światowy Dzień Misia to doskonała okazja do obdarowywania biedniejszych i potrzebujących. 

W akcję włączyli się online uczniowie klas młodszych ze Szkoły Podstawowej w Godkowie, dzieci z zerówki wraz z Panią Marią Borową oraz przedszkolaczki z Punktu Przedszkolnego w Dobrym.
Uczniowie wykonali piękne prace ilustrujące Misie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bajek, pięknych prac dzieci i wysłuchania  piosenek zamieszczonych na Facebooku Biblioteki Publicznej Gminy Godkowo. Dziękujemy Pani Marii Borowej, nauczycielkom z Oddziału Przedszkolnego TPD w Dobrym oraz rodzicom uczniów klas młodszych  za zaangażowanie w akcję. 


Akcja została zorganizowaną w ramach współpracy Biblioteki Publicznej Gminy Godkowo i biblioteki szkolnej Szkoły Podstawowej w Godkowie.