wtorek, 1 grudnia 2020

Biblioteka otwarta dla czytelników


W związku z możliwym otwarciem Bibliotek od dnia 30 listopada 2020 r., w zgodzie do opublikowanych 27 listopada rekomendacji Biblioteki Narodowej dla bibliotek w gminach z dużą liczbą zakażeń, Biblioteka Publiczna w Godkowie , od dnia 30 listopada wprowadza możliwość wypożyczania i zwrotu zbiorów wg poniższych zasad:


- całość obsługi odbywa się przy wejściu do Biblioteki w punkcie odbioru książek

-  nie ma możliwości wolnego dostępu do zbiorów

-  prosimy o zgłaszanie wizyty telefonicznie ze wskazaniem konkretnej godziny wraz z informacją jakie książki przygotować - tel. 552497621, e- mail: bpggod@wbp.olsztyn.pl

- zarezerwowane książki można odebrać z WYŁĄCZNIE po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z bibliotekarzem terminu odbioru i w wyznaczonym do tego miejscu tj. w punkcie odbioru książek

- zwracane książki należy mieć w oddzielnej reklamówce/torbie. Zwracane książki należy włożyć z reklamówką do wskazanego przez bibliotekarza pojemnika/kartonu.

- książki zwracane podlegają 3-dniowej kwarantannie.

- przy wejściu do biblioteki ustawiony będzie stolik z płynem do dezynfekcji.  Obowiązuje prawidłowo założona maseczka oraz dezynfekcja rąk przed rozpoczęciem procedury obioru i zwroty książek.